Automobilová nehoda, při níž hlavní hrdinka Anna narazí do betonového odpadkového koše v majetku hlavního města Prahy, způsobí dvě věci. Uvědomí si, že žije tak pohodlně, až přestala vnímat detaily kolem sebe. A zjistí, že naprosto o nic v životě neusiluje. Před sebou vidí jenom dvě možnosti, buď to změní, nebo ne. A ona se znovu rozhodne skočit.

Závěrečná část zábavné trilogie o jedné obyčejné holce, která nechtěla žít obyčejný život, právě vychází v nakladatelství Bookmedia.

Předobjednat si ji můžete zde. 

ÚRYVEK Z KNIHY: 

Zatáhla jsem za šňůru od baťohu a hodila si ho na záda.
Naprosto otevřeně jsem sama sobě přiznala, že lepší než podle vlastního úsudku dojít po týdnu útrap, na pokraji smrti a s děravými šusťáky do Polska, bude vrátit se stejnou cestou. Vrátit se taky musím do Prahy k nástěnce a přiznat si, že nemám žádné sny. Že prostě jen pohodlně existuju, na dosah mám lékaře, když mi není dobře, obchodní centrum, když něco chci, auto, které mě odveze, teplou peřinu, měsíční příjem, kluka na sex nebo vztah, nebo co to vlastně je, a plnou ledničku. Ale že jsem přestala usilovat. O cokoliv.