ivana-chribkova-autor-profilNarodila se ve Štěpánkovicích na Opavsku. Po studiích na střední škole začala pracovat pro kulturní rubriku opavského týdeníku Kamelot. Později pro deník Svoboda v Ostravě. Po práci na několika charitativních projektech se rozhodla přestěhovat do Prahy. Dostala místo redaktorky týdeníku Ano televize Nova.
Na Nově potom zůstala ještě dalších deset let.

Z pozice redaktorky printového týdeníku postoupila na pozici redaktor webových stránek televize.  Z pozice redaktorky povýšila na pozici editorky, která online zpracovávala první reality show České a později ČeskoSlovenské SuperStar a také ostatních pěveckých show. Později se stala šéfredaktorkou redakce webu nova.cz.

Po online kariéře dostala nabídku pracovat jako producent a scénárista pořadu Volejte Novu. Po všech těchto zkušenostech se rozhodla kariéru na Nově přerušit a změnit svůj dosavadní život. Přestěhovala se do španělské Andalusie, kde napsala svou první knihu. Druhá kniha vznikla ve městě Leeds v Anglii, kam se přestěhovala za dalším životním dobrodružstvím. Momentálně žije v Praze a pracuje na své třetí knize.

podpis