Literární soutěž s Audiotékou: V porotě zasedne Ivana Chřibková


Napiš povídku. Umožníme Ti být slyšet!

Vyhlašujeme  první ročník beletristické soutěže s Audiotékou, jejímuž laureátovi vydáme dílo v audioknižní podobě. Chcete se stát slavným? Máte spisovatelské ambice? Jestli aspoň zčásti ano, chyťte šanci za pačesy a zkuste napsat povídku pro Audiotéku. Možná právě z vás se stane nový Šabach, Viewegh, Klíma nebo King.

Vyberte si žánr, vyberte si styl a vymyslete příběh, jehož literární hrdinové se jakýmkoli myslitelným způsobem a z rozličných důvodů pokoušejí získat VÍCE ČASU NA ŽIVOT. Ne na čtení, nýbrž na život, protože přesně to vám poslech audioknih během cesty do práce, u domácích prací, při sportu a podobně, může také přinést. Vypravěčské invenci se meze nekladou.

Co je ve hře?

Nejlepší autorské dílo převedeme do audioknižní podoby a umožníme mu promluvit některým z profesionálních hlasů českých audioknižních interpretů. A to není vše. Natáčení se, v případě zájmu a po dohodě, budete moci zúčastnit a zjistit, jak taková audiokniha vzniká. A aby to bylo kompletní, opatříme vaši práci exkluzivní grafickou obálkou. Autor nejlépe hodnocené povídky dostane navíc sedm šťastných kreditů na poslech sedmi audioknih dle vlastního výběru.

Soutěžní podmínky:
• Rozsah soutěžních povídek: 10–15 normostran.
• Věkový limit pro účastníky: 16+
• Příspěvky posílejte do konce září v elektronické podobě na e-mail: soutez@audioteka.cz
• V e-mailu uvádějte své jméno a příjmení, korespondenční adresu a telefonní číslo

Kvalitu vašich příspěvků bude posuzovat odborná porota. Porotu tvoří: spisovatelka Ivana Chřibková (Suchý hadr na dně mořském, Když to tam není, tak to tam nehledej), knižní blogger a správce facebookové skupiny Literární s(n)obi Tomáš Kaplan Fojtík.

Kontakt na koordinátora soutěže: stanislav.cerny@audioteka.cz, +420 778 747 967

Komentáře