Spisovatelka Ivana Chřibková momentálně na čas odcestovala do Číny, aby se, mimo jiné, věnovala práci na své třetí knize. Doma se ale bude pohybovat  stále, miminálně ve formě týdenních blogů, které začala psát pro webové stránky seznamáckého prozeny.cz.

„Bude to taková týdenní retrospektiva. Za sedm dnů se toho může stát hodně, nebo nic. Máme to všichni stejně. Někdy je dobré, užít si i ty rutinní věci, někdy je ještě lepší, naplánovat si něco, co nás rutiny na chvíli oprostí. Jsem sama zvědavá, kam se blog nebo sloupky, chcete-li, vyvinou. Každopádně je to výzva. Můj oblíbený sarkasmus, skrz který se dívám v prvé řadě sama na sebe, nevynechám ani tentokrát,“ říká Ivana Chřibková.

Příspěvky budou na webu prozeny.cz vycházet každé pondělí. Budou rozděleny do několika dnů, podle inspirace autorky. „Týden je dobrý formát, můžu si s ním pohrát z hlediska jednotlivých dnů, víkendu nebo všechno spojit dohromady. Na závěr každého příspěvku napíšu pět pravidel, která mi z uplynulých sedmi dnů vychází. Nazvala jsem je Tento týden si píšu.“

První díl si můžete přečíst zde.